O nás

Naše společnost B.L. Hair se specializuje na prodej vlasových pásek Tape In a Keratin, které jsou vyrobeny ze středoevropských vlasů té nejvyšší kvality. Vstoupili jsme na trh v roce 2019 a to s cílem nabídnout konstantní kvalitu nejvyšší úrovně, která v té době byla takřka nedostižitelnou. To se nám povedlo. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům jsme si vybudovali silné postavení na Českém trhu. 

Od roku 2020 nabízíme školení v prodlužování vlasů. Tento kurz je určen pro amatéry i profesionály, kteří se chtějí naučit správnou techniku prodlužování vlasů pomocí vlasových pásků Kurz zahrnuje teoretickou i praktickou část a je veden odbornými instruktory s dlouholetou praxí v oboru.

Máme velkou radost z toho, že můžeme pomáhat lidem dosáhnout svých vlasových snů a vypadat, jak si přejí. Snažíme se být vždy na vrcholu trendů a přinášet novinky a inovativní produkty na trh. Jsme velmi pyšní na naše produkty a služby a věříme, že vám budou plně vyhovovat. Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi!