Zahušťování a prodlužování vlasů Plzeň

O samotné prodloužení se postará náš partnerský salon.

Nevíte jakou metodu prodlužování zvolit? V rozhodování vám pomůže náš článek Tape In vs Keratin


Prodlužování vlasů metodou TAPE IN 

 

Salon L.B. (black) 2

 

O salonu L.B. - Plzeň

Vlasová stylistka Lenka Štefanová je v oboru řadu let a za svou kariéru získala mnoho ocenění například Czech & Slovak Hairdressing Awards - creative team by Pavel Bauer aj...ve své práci a se vždy snaží najít rovnováhu mezi přáním zákazníka a svou vizí a to je ten důvod, proč se k ní zákaznice tak rádi vracejí. Poslední 4 roky se Lenka věnuje i prodlužování vlasů metodou TAPE IN. S touto metodou a produkty značky B.L. Hair slaví velký úspěch!

Objednejte se na konzultaci prodloužení vlasů metodou TAPE IN ještě dnes:

 

Kontaktní údaje:

Lenka Štefanová: 721 821 090

SALON L.B.

Hotel Golden Fish

U Borského parku 27

FB page

Instagram

 


 

 

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí KERATINU

 

 

 

O salonu

Institut Krásy působí v Plzni od roku 2011 a nabízí svým klientům široký výběr služeb od permanentního make-upu, přes kosmetické služby, po služby vlasových stylistů. V rámci péče o vlasy nabízíme klasické kadeřnické služby (Střih, barva, účesy.), prodlužování vlasů a také trichologickou poradnu.
Dále nabízí nejmodernější přístrojová tělová i obličejová ošetření a služby dentální hygieny a bělení zubů. Náš tým disponuje dlouholetou praxí ve svých oborech a jedná se o kvalifikované a certifikované pracovníky, kteří si pravidelně prohlubují své znalosti a snaží se do institutu přinášet novinky.
Výhodou našeho centra je i možnost navštívit o patro výše nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut, který nabízí služby estetické dermatologie, plastické chirurgie, laserového centra a v neposlední řadě i specializace jako jsou cévní chirurgie a ortopedie. Našim klientům tak poskytujeme vysoce odborné služby a kvalitní servis.
 
 

Kontaktní údaje:

IG: institut_krasy

 

Bezručova 16, 30100 Plzeň

+420 775 123 527

posta@institutkrasy.cz

Po-Pá 8.00-21.00

So 8.00-16.00

 

 

 

Zpět do obchodu