Prodloužení vlasů

O samotné prodloužení se postará náš partnerský salon.

Nevíte jakou metodu prodlužování zvolit? V rozhodování vám pomůže náš článek Tape In vs Keratin


O salonu

Institut Krásy působí v Plzni od roku 2011 a nabízí svým klientům široký výběr služeb od permanentního make-upu, přes kosmetické služby, po služby vlasových stylistů. V rámci péče o vlasy nabízíme klasické kadeřnické služby (Střih, barva, účesy.), prodlužování vlasů a také trichologickou poradnu.
Dále nabízí nejmodernější přístrojová tělová i obličejová ošetření a služby dentální hygieny a bělení zubů. Náš tým disponuje dlouholetou praxí ve svých oborech a jedná se o kvalifikované a certifikované pracovníky, kteří si pravidelně prohlubují své znalosti a snaží se do institutu přinášet novinky.
Výhodou našeho centra je i možnost navštívit o patro výše nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut, který nabízí služby estetické dermatologie, plastické chirurgie, laserového centra a v neposlední řadě i specializace jako jsou cévní chirurgie a ortopedie. Našim klientům tak poskytujeme vysoce odborné služby a kvalitní servis.
 

Fotografie

IG: institut_krasy

Kontaktní údaje:

Institut krásy

 
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení