Školení a praktické kurzy na prodlužování vlasů

Zaujala Vás metoda vlasových pásek B.L. Hair Tape In a Keratin? 

Ptají se Vás zákaznice na možnost prodloužení vlasů ? 

Chtěli byste se naučit pracovat s vlasovými páskami a nabízet jejich aplikaci svým zákaznicím? 

 

Školení je rozděleno do dvou částí a to na část teoretickou a část praktickou tak, abyste po jeho absolvování měli komplexní znalosti o metodě práce s vlasovými páskami a mohli metodu využívat ve svém salonu. 

Teoretická část:

Je tvořena představením metody prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek L. B. HairTape. Dozvíte se vše potřebné ohledně názvosloví, dále to, jak se vlasové pásky vyrábí, z jakých jsou materiálů, jaké mají vlastnosti a jaké druhy vlasů jsou na trhu k dispozici a jak se od sebe liší (středoevropské, východoevropské, asijské vlasy). Naučíme Vás poznat jednotlivé druhy vlasů a poznat podle struktury vlasů kvalitní evropské vlasy od méně kvalitních, případně od vlasů asijských. Seznámíme Vás s pomůckami potřebnými pro prodlužování vlasů.

Praktická část: 

Školení B.L. Hair

Je tvořena praktickým nácvikem aplikace vlasových pásků a má za cíl naučit Vás, jak  pracovat s pásky a jednotlivým příslušenstvím. Naučíme Vás, jak správně vybrat druh vlasů, jak kombinovat různé délky vlasových pásků, jak a kam aplikovat prameny a jak melírovat vlasy pomocí kombinace různých odstínů vlasových pásek. Společně si budeme zkoušet aplikaci pásků, tak aby nedošlo k poškození vlasů zákaznic a tak, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Dále se naučíte jak pečovat o prodloužené vlasy a jak provádět reaplikaci pásků, případně sundávání pásek.

Školení je nabízeno přímo na míru a probíhá individuálně, lektorka se bude v daném čase věnovat jenom Vám. Díky tomu je zachován osobní přístup. 

Školení probíhají v týdnu i o víkendu, na základě Vašich časových možností. 

Po úspěšném zakončení školení obdržíte certifikát. 

Informace o ceně, další podrobnosti a odpovědi na Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na emailu: skoleni@blhair.cz