Vlasová péče výhodný set | Šampon | Balzám | Intenzivní péče | Olej Vlasová péče výhodný set | Šampon | Balzám | Intenzivní péče | Olej

Komplexní péče pro prodloužené vlasy s produkt B.L. Hair. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem (4 ks)
Kód: 471
Značka: B.L. Hair
3 438 Kč –16 % 2 884 Kč 3 490 Kč včetně DPH
Kategorie: Vlasová péče

Objevte dokonalou péči o prodloužené vlasy s novou řadou produktů od společnosti B.L. Hair. Naše inovativní produkty pro metody Tape In a Keratin zahrnují luxusní Keratinový balzám, který posiluje a regeneruje vlasy, Kolagen šampon pro jemné a hydratované vlasy, Intenzivní péči pro poskytnutí extra výživy a ochrany, a Olej pro hladkost a lesk. S naší vlasovou péčí od B.L. Hair budou vaše prodloužené vlasy vždy ve výborném stavu.

Výhodný set vlasové péče obsahuje: 

KOLAGENOVÝ ŠAMPON

Čistí a ošetřuje poškozené vlasy. Složení na bázi kolagenu zlepšuje strukturu vlasů a poskytuje vnitřní výživu pro přírodní prodloužené vlasy. Usnadňuje rozčesávání vlasů a vitalizuje pokožku hlavy, aniž by poškodil její ochrannou vrstvu.

Návod:

Před mytím prodloužené vlasy rozčesejte. Vlasy důkladně navlhčete. Naneste a rozetřete kolagenový šampon a jemně vmasírujte do pokožky hlavy, přičemž buďte opatrní se spoje. Důkladně opláchněte a v případě potřeby opakujte. Doporučujeme mýt vlasy s hlavou zakloněnou dozadu, aby nedošlo k poškození prodloužených vlasů.

Obsah: 200ml


KERATINOVÝ BALZÁM 

Balzám podporuje přirozený lesk vlasů a pomáhá snižovat statickou elektřinu. Účinná kombinace speciálních pečujících složek pomáhá vašim vlasům a vlasům prodlouženým vypadat leskle a zdravě.

Návod:

Po umytí kolagenovým šamponem naneste na spodní polovinu vlasů množství keratinového balzámu o velikosti lískového oříšku. Vyhněte se spojům a kořínků vlasů. Nechte balzám několik minut působit a poté jej důkladně opláchněte.

Obsah 200ml

INTENZIVNÍ PÉČE

Pro intenzivní péče, aby vaše prodloužené vlasy byly hladké, hedvábné a lesklé. Hydratuje a regeneruje všechny typy prodloužených vlasů, oživuje je po celé délce, opravuje poškozené části, chrání před teplem a usnadňuje rozčesávání a rovnání. 

Návod:

Nastříkejte do vlhkých vlasů před rozčesáním. Vlasy rozčesejte od hlavy až ke konečkům. Neoplachujte. Vhodné pro každodenní použití. Ideální v kombinaci s dalšími produkty péče o vlasy B.L. Hair.

Obsah: 100ml

OLEJ

Vytvořené pro zvýraznění přirozené krásy prodloužených vlasů. Dodává vlasům hydrataci, lesk a hebkost. 

Návod:

Naneste malé množství oleje na vlhké vlasy, hlavně na délky a konečky, vyhněte se pokožce hlavy a kořínkům.  (zejména pokud se jedná o páskové nástavce). V případě potřeby přidejte více na konečky. Vlasy upravte jako obvykle. Neoplachujte. Vhodné pro každodenní použití. Ideální v kombinaci s dalšími produkty péče o vlasy B.L. Hair.

Obsah: 30ml